چهارشنبه, 11 خرداد 1401 17:35

غرفه سازی ارزان

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

غرفه سازی ارزان و یک روش تخصصی در ساخت غرفه

  غرفه سازی ارزان همانطور که از نامش پیداست، روش تخصصی است در ساخت غرفه نمایشگاهی  است که با برخی ملاحظات می توان یک غرفه زیبا و متناسب در نمایشگاه داشت که ارزان بودن و اقتصادی بودن غرفه  نیز در آن لحاظ شده باشد.

 برای اینکه بتوان غرفه نمایشگاهی را با ساختار یک غرفه زیبا ولی کم هزینه در آورد.غرفه نمایشگاهی با قید زیبایی و هزینه مناسب یکی از بحث های همیشگی در حوزه نمایشگاهی است. غرفه نمایشگاهی با قیمت مناسب و بقول برخی از مشارکت کنندگان منصفانه گره گشای بسیاری از کسب و کارهای نوظهور می باشد.

غرفه سازی ارزان را بعنوان راهکاری مناسب در نمایشگاه بین المللی و یا همایش های  برای تمامی مشارکت کنندگان در کشور پیشنهاد می دهیم. در غرفه سازی ارزان توجه این نکته بسیار مهم است که از زیبایی و وجاهت غرفه نمایشگاهی کاسته نشود. در این روش با استفاده از مصالحی مانند نئوپان و مشتقات آن که از مصالح استاندار در ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان هستند به نحوی استفاده می گردد که خروجی غرفه نمایشگاهی  یک سازه زیبا و غرفه ای چشمگیر وزیبا ست و این زیبایی به تنهایی کافی نیست و باید در آن قیمت و هزینه مناسب را نیز لحاظ نمود.

     غرفه سازی ارزان همانگونه که بسیاری از ما در بیزنس های مختلف می دانیم به عنوان راهی ست برای کاهش هزینه ها نه کاستی در زیبایی غرفه در واقع هیچگاه زیبایی فدای ارزانی نخواهد شد این نوع غرفه سازی چند صباحی است که در بین غرفه داران مرسوم شده است.

قیمت های ساخت غرفه

خواندن 409 دفعه