جهت کم کردن هزینه ها در غرفه سازی یکی از روشهای مختلفی میتوان استفاده کرد:

1- استفاده از متریال و مواد مصرفی ارزان

2- استفاده از طرح های ساده و کم هزینه

3- انتخاب مکان ارزان تر در نمایشگاه

4- اجاره غرفه های پیش ساخته

استفاده از مواد مصرفی ارزان:

در این نوع ساخت بیشتر سعی در آن هست که از رنگهای ارزان تر و درصورت استفاده از نئوپان و بقیه مواد مصرفی ارزان موجود در بازار استفاده کرد. البته با توجه به بالا بودن هزینه ها در ساخت غرفه های نمایشگاهی ، این روش مناسب به نظر میرسد البته به شرطی که کیفیت کار در حدی پایین نباشد که در نگاه اولیه بازدید کننده این موضوع به وضوح دیده شود که کیفیت ساخت بسیار پایین هست و یا طی چند روز برگذاری نمایشگاه مشکلی در ساخت بنا و یا حتی خطری در تخریب آسان غرفه بوجود آید. که قطعا عدم بوجود امدن این مسائل بستگی کامل به تبحر و سابقه غرفه ساز و مسئولیت پذیری ایشان دارد.

طرح های غرفه سازی ساده:

به نظر میرسد در صورتی که بنا به دلایل اقتصادی قصد کاهش هزینه های غرفه را داریم این روش با کاهش زمان و مواد مصرفی برای غرفه ساز همچنین طراحی ساده تر روشی مناسب و اصولی باشد، چرا که با چیدمان مناسب و دیزاین و رنگ بندی و همچنین استفاده از بنر هایی با طرح های خاص و متناسب میتوان گاهی این غرفه ها را بسیار گیرا و جذاب نمایش داد.

غرفه_سازی_با_طرح_های_ساده

انتخاب مکان در پلان نمایشگاه:

برخی از مکان ها در نمایشگاه بدلیل فرعی بودن و یا مکان خاصی که قرار گرفته اند هزینه کمتری را در بر میگیرند. همچنین متراژ کم تر غرفه نیز باعث کاهش این هزینه ها میشود. البته باید توجه داشت هر چه متراژ غرفه بیشتر باشد هزینه غرفه سازی به نسبت کاهش پیدا میکند. و این موضوع در بررسی کلی ساخت و مکان غرفه باید در نظر گرفته شود.

اجاره غرفه های پیش ساخته:

یکی دیگر از روش های قابل انجام در غرفه سازی ارزان استفاده از طرح های آماده و غرفه های پیش ساخته هست که میتواند باعث کاهش هزینه و در صورت رعایت برخی اصول و مهارت های خاص در غرفه ساز باعث شود در عین کاهش هزینه یک غرفه خاص و شیک را داشت.

اجاره_غرفه_پیش_ساخته

جهت مشاوره با شرکت غرفه سازی رفاه ساز فردا با ما تماس بگیرید

021-44802961

09352502826